ایران اِم تی اِی

در حال بارگذاری لطفا صبور باشید

تجربه زندگی مجازی در

شروع بازی پلیر های آنلاین : 0

درباره ایران ام تی ای

تیم ایران ام تی ای مفتخر است که سرور ایرانی بازی ام تی ای را برای شما هم میهنان عزیز فراهم کرده است. سبک سرور زندگی مجازی هست به این صورت که شما می توانید کار کنید، تجارت کنید، با دوستانتان رقابت کنید، مسابقه دهید یا خودتان مسابقه برگزار کنید، خانه بخرید، ماشین بخرید و از بازی کردن در یک سرور ایرانی با کمترین پینگ ممکن بدون هیچگونه لگ لذت ببرید. تیم ایران ام تی ای دارای مدیران و برنامه نویس با تجربه و حرفه ای می باشد که در کنار یکدیگر فضایی عالی و مناسب برای نوجوانان و جوانان ایرانی به همراه گیم پلی فوق العاده فراهم کرده است

دانلود جى تى اى

ابتدا پارت 1 و 2 را دانلود کرده و سپس آن ها را از حالت فشرده خارج کنید و در انتها بازی را نصب کنید.

دانلود لانچر ام اى تى

سپس متناسب با سیستم عامل خود لانجر ام تی ای را دانلود کنید و آن را نصب کنید.

ورود به سرور ايران ام تى

سپس وارد سرور شوید و داخل سرور ثبت نام کنید و در نهایت از بازی در کنار دوستان خود لذت ببرید.

آموزش دانلود و نصب بازی

طبق ویدیو زیر قدم به قدم همراه شما هستیم با آموزش جامع نحوه نصب و ورود به سرور ایران ام تی ای

سیستم جذاب مافیا و فمیلی ها

یکی از سیستم های جذاب سرور ایران ام تی ای سیستم مافیا و فمیلی ها است که شما می توانید داخل سرور مافیای خودتان را به سلیقه شخصی خودتان بسازید و از امکانات متنوع در سرور که شامل : ماموریت های دزدی از بانک و کازینو رقابت با دیگر مافیا های برتر ، تصرف مناطق شهر ، ماموریت حمله به تسلیحات ارگان های نظامی در دریا ، آسمان و زمین و .......... تجربه و بهره ببرید!

مسابقات و رویداد ها

در سرور ایران ام تی ای مسابقات و چالش های روزانه هفتگی و ماهانه وجود دارد که شما می توانید با انجام مراحل و تکمیل آن جوایز و امکانات شگفت انگیزی بگیرید: همچنین ما در ایران ام تی ای همه ساله اکثر مراسم های مهم و به یاد ماندنی را در کنار شما عزیزان مانند ( تمامی عید ها ، شب یلدا ، چهارشنبه سوری ، هالووین ، .... ) جشن می گیریم همراه با جوایز و مسابقات بی نظیر!!! همین حالا به خانواده بزرگ ایران ام تی ای بپیوندید!!